Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Marki Własne

Hortex Sp. z o.o.O firmie

  • Mszczonowska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Hortex Sp. z o.o.

Mszczonowska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie warunków handlowych oraz pozyskiwanie nowych kontraktów w obszarze marek własnych

  • Obsługa umów handlowych - doprecyzowywanie zapisów zgodnie z wytycznymi działu prawnego

  • Bieżąca współpraca z sieciami - Klientami Działu Kluczowych Klientów

  • Wprowadzanie nowości asortymentowych do sieci

  • Ustalanie ogólnopolskich akcji promocyjnych

  • Optymalizowanie list asortymentowych w sieciach

  • Współpraca z innymi Kierwonikami ds. Kluczowych Klientów

  • Kontrola ustaleń centralnych wynikających z kontraktów handlowych (promocje, gazetki, ekspozycje, nowości, listingi)

  • Współpraca z działami wspierającymi (Marketing, Demand Planning, Controlling, Revenue Management, PCM, Supply Chain, R&D)

  • Planowanie budżetu w skali roku i kwartału

Nasze wymagania

  • Umiejętności sprzedażowe wynikające z doświadczenia współpracy z Kluczowymi Klientami rynku nowoczesnego w zakresie marek własnych

  • Nastawienie na rezultaty

  • Umiejętności analityczne

  • Bardzo dobrej znajomość programów MS Office

  • Umiejętności planowania oraz podejmowania decyzji

  • Kompetencje negocjacyjne oraz prezentacji formalnej

  • Zaangażowania i dynamizmu w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z dużymi tradycjami, która dynamicznie się rozwija

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Nieustanny rozwój

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie pasjonatów!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nie tylko nasza pozycja lidera w Polsce w kategorii mrożonych warzyw i owoców, a także bardzo silna pozycja w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych. Zostaliśmy ponadto uhonorowani licznymi nagrodami, np.: Marka Godna Zaufania, Produkt Roku, Perła Polskiej Gospodarki oraz Superbrands. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy