Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Refresco jest wiodącym producentem napojów bezalkoholowych i soków owocowych dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • codzienne kontakty z dotychczasowymi Klientami sieciowymi, obsługa zawartych kontraktów oraz pozyskiwanie nowych
    • przygotowywanie budżetów, prognoz krótko- i długoterminowych
    • kontrola kosztów zawartych umów i ich realizacji
    • kontrola należności
    • współpraca z działami wspierającymi, produkcją, logistyką, zakupami, finansami
    • przygotowywanie materiałów na spotkania z Klientami, targi branżowe, przetargi
    • przygotowywanie materiałów oraz udział w spotkaniach wewnętrznych
    • nadzór nad pracami projektowymi, wdrożeniem nowych produktów, zapasami surowców o raz wyrobów gotowych
    • analiza danych rynkowych oraz monitoring działań konkurencji
    • analiza raportów sprzedażowych dziennych oraz cyklicznych

    Wymagania:

    • udokumentowane doświadczenie w branży FMCG, mile widziane doświadczenie w obszarze marki własnej
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych z klientami sieciowymi (mile widziane Biedronka, Lidl)
    • doświadczenie w optymalizacji oferowanych klientom produktów w celu zwiększenia rentowności współpracy
    • zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji
    • umiejętność pracy pod silną presją czasu
    • zorientowania na rezultat
    • praktycznej umiejętności pracy z MS Office
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienny kontakt z Klientami
    • gotowość do odbywania podróży służbowych w wymiarze do 50% czasu pracy

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji
    • ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę pełną wyzwań
    • możliwość realizacji nowych projektów oraz wdrażania własnych rozwiązań
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
    • pakiet opieki medycznej oraz możliwość korzystanie ze środków funduszu socjalnego
    • niezbędne narzędzia pracy
    Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Refresco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Kętach (32-650) przy ul. Fabrycznej 8. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych.