Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Transition Group Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Transition Group jest firmą doradztwa personalnego, prężnie działającą na rynku farmaceutycznym i medycznym.

Naszym Klientem jest renomowana firma działająca na rynku sprzętu medycznego i wyrobów medycznych oferowanych w kanale aptecznym.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego podległego zespołu Key Account Specialists (KAS) na powierzonym terenie

  • obsługa TOP klientów o zasięgu krajowym

  • wsparcie pracowników w codziennej pracy z klientami

  • budowanie silnych relacji z koordynatorami sieci aptecznych

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych, kontraktów rocznych

  • zarządzanie budżetem

  • motywowanie i rozwijanie kompetencji swojego zespołu

  • czynny udział w rekrutacjach KAS

  • monitorowanie i raportowanie działań konkurencji

  • przygotowywanie raportów, zestawień, planów

  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji i procedur w ramach powierzonych obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • podejmowanie działań zmierzających do rozwoju firmy

  • bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe

  • min. 1,5 roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży w branży farmaceutycznej, rynek apteczny

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy swojej, jak i zespołu

  • innowacyjność w podejściu do zadań

  • radzenie sobie w sytuacjach trudnych, z nastawieniem na poszukiwanie rozwiązań

  • silne nastawienie na realizację celów biznesowych

  • zdolności analityczne

  • zdolności interpersonalne

  • umiejętność planowania i myślenia długofalowego

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje

  • rozbudowany i atrakcyjny system premiowy

  • wsparcie Analityka Działu Sprzedaży

  • udział w szkoleniach

  • dofinansowanie Opieki Medycznej oraz Ubezpieczenia na Życie

  • samochód służbowy, laptop, telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego