Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. kluczowych klientów

BROWAR GŁUBCZYCE S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad powierzonymi klientami, prezentacja ofert handlowych oraz negocjowanie umów i warunków współpracy

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych , działań konkurencji i wyników oferowanych produktów

  • realizacja planów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • przygotowywanie oraz prezentacja ofert handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie

  • doświadczenie w zarządzaniu współpracą z kluczowymi klientami

  • umiejętności prowadzenia negocjacji

  • doskonałe nawiązywanie i budowanie trwałych relacji biznesowych i interpersonalnych

  • konsekwencja w działaniu i nastawienie na realizację wytyczonych celów

  • otwartość i chęć do ciągłego rozwoju

  • umiejętność szybkiego odnajdywania się w nowych sytuacjach

  • umiejętności analityczne

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych wyjazdów biznesowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • niezbędne narzędzia pracy , w tym samochód służbowy

  • atrakcyjne warunki finansowe