Kierownik ds. Kluczowych Klientów

  • Oświęcim, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 25.06.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 25.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej. Dowiedz się o nas więcej>>

    Miejsce pracy: Oświęcim
    KIE/1805/320/661

    Zadania:

    • Opracowywanie i realizacja strategii rozwoju Contract Manufacturing
    • Tworzenie planów sprzedaży w wymiarze rocznym i operacyjnym miesięcznym
    • Realizacja i rozwój celów sprzedażowych
    • Kwartalna weryfikacja wyników biznesu
    • Poszukiwanie i rozwój portfolio klientów oraz zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi pozyskanych klientów
    • Zarządzanie oczekiwaniami, analizowanie potrzeb klienta i jednoczesne identyfikowanie nowych obszarów współpracy
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Wsparcie techniczne dla klientów
    • Znajomość technicznych aspektów procesu formulacji i wymagań klientów
    • Znajomość regulacji prawnych dotyczących środków ochrony roślin
    • Komunikacja z produkcją i R&D w celu spełnienia oczekiwań klienta i realizacji wymagań kontraktowych
    • Przygotwanie i obsługa audytów fabryki
    • Rozwijanie reputacji firmy dzięki najwyższej jakości świadczonych usług i doskonałej obsłudze klienta

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (wykształcenie rolnicze lub pokrewne)
    • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w Contract Manufacturing (warunek konieczny)
    • Znajomość branży agrochemicznej będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Praktyczna znajomość MS Office
    • Umiejętność oceny i identyfikacji potrzeb klienta
    • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
    • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych
    • Orientacja na cele
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym
    • Samodzielność na stanowisku pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Podnsozenie kompetencji przez udział w indywidualnie dopasowanych szkoleniach merytorycznych oraz konferencjach branżowych
    Nasza firma jest miejscem dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Wspieramy proces uczenia się naszych pracowników i otwieramy przed nimi nowe możliwości oczekując w zamian zaangażowania w realizację wspólnych projektów i inwestycji.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List Motywacyjny) poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej: