Kierownik ds. Kluczowych Klientów OTC

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 05.02.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 07.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pharmaselect Polska Sp. z o.o.

    PHARMASELECT POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

    Miejce pracy: kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie

    Główne obowiązki:

    • realizacja planów sprzedaży oraz innych założeń biznesowych na wyznaczonym terenie
    • współpraca z sieciami aptecznymi i hurtowniami
    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
    • regularne wizyty u kluczowych klientów i partnerów Spółki
    • zarządzanie nadanym budżetem
    • negocjowanie warunków umów handlowych
    • monitoring sytuacji na rynku, badanie jego potencjału i potrzeb, działań konkurencji
    • sporządzanie raportów, planów działań, analiz, zestawień na potrzeby Dyrektora Generalnego oraz Spółki
    • kreowanie pozytywnego wizerunku Spółki na rynku

    Oczekiwania:

    • doświadczenie we współpracy z sieciami aptecznymi i hurtowniami (min. 5 lat) – warunek konieczny
    • umiejętność prowadzenia negocjacji
    • duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów
    • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych działań
    • praktyczna znajmość pakietu Ms Office
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, laptop, smartfon
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego korzystając  z opcji APLIKUJ TERAZ.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz”  lub wysyłając w inny sposób aplikację do Pharmaselect Polska Sp.  z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Sienkiewicza 22/209A (administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy  wskazane w ogłoszeniu.

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Informujemy, że Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Pharmaselect Polska Sp. z o.o.      z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 22/209A, 60-818 Poznań. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przyszłej rekrutacji za Pani/ Pana dobrowolną zgodą,  jednak nie dłużej niż przez 1 rok od dnia przesłania aplikacji. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie  art.22¹ § 1 Kodeksu Pracy oraz Pani/ Pana dobrowolnej  zgody. Pani/ Pana dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym ani przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Pani/ Pana dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. do momentu zakończenia rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 3 miesiące od daty przesłania aplikacji. Posiada Pani/ Pan  prawo żądania od administratora danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz - z zastrzeżeniem przepisów prawa - usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem; jak również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pani/ Pana dane osobowe nie będą przetwarzane  w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.