Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 2019-05-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Life Sciences współpracuje z szeroko pojętą branżą farmaceutyczną i medyczną. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych oraz laboratoryjnych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych. Potrafimy dobrać specjalistów zarówno na potrzeby firm innowacyjnych, jak i generycznych, dla lecznictwa zamkniętego i otwartego.

    Dla naszego Klienta - czołowego dystrybutora na polskim rynku produktów z obszaru neuroradiologii poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownika ds. Kluczowych Klientów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za sprzedaż na terenie 1/2 kraju.

    województwo: podlaskie

    Zadania:

    • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,
    • Utrzymywanie relacji biznesowych ze specjalistami w obszarze neuroradiologii,
    • Samodzielne prowadzenie negocjacji i rozmów z klientami,
    • Aktywny rozwój sieci kontaktów biznesowych, pozyskiwanie klientów,
    • Planowanie strategii promocji produktów oferowanych przez firmę,
    • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,
    • Stałe pogłębianie wiedzy na temat obszarów produktowych oraz zagadnień branżowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze neuroradiologii/onkologii/przeciwzakrzepowym,
    • Znajomość technik sprzedaży,
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • Zdolności interpersonalne (aktywne budowanie relacji z klientami),
    • Samodzielność,
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji,
    • Inicjatywa w działaniach biznesowych,
    • Pozytywne nastawienie,
    • Znajomość/chęć poznania rynku.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Ciekawą pracę i niezbędne narzędzia pracy,
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych,
    • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;