Kierownik ds. Kluczowych Klientów

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ULDO Polska sp. z o.o. & Co. sp.k.

ULDO Polska – jeden z wiodących producentów mieszanek piekarskich i cukierniczych oraz innych komponentów dla piekarni i cukierni. Rozpoczynając działalność w Polsce w 1992 roku, firma posiadała już ponad 30-letnie doświadczenie z rynku niemieckiego, gdzie od 1960 roku działa Uldo Backmittel. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Region: pomorskie
Opis stanowiska:
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy, pozyskiwanie nowych Klientów, stały kontakt i prowadzenie negocjacji z sieciami handlowymi oraz innymi dużymi partnerami handlowymi.
  • Budowanie długofalowych relacji, dbanie o wysokie standardy obsługi.
  • Samodzielne planowanie i organizowanie własnej pracy.
Wymagania:
  • Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w sprzedaży B2B, poparte sukcesami w realizacji konkretnych projektów sprzedażowych, w szczególności doświadczenie w branży piekarsko – cukierniczej, a także w kontaktach z sieciami handlowymi oraz innymi dużymi partnerami handlowymi.
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza technologiczna dotycząca technologii piekarskich i cukierniczych.
  • Dobra znajomość specyfiki rynku pieczywa w Polsce.
  • Duża wiedza i umiejętności handlowe, wysokie zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długotrwałych relacji z klientem.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej, zaangażowanie i motywacja.
Oferuję:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Pakiet pozafinansowych świadczeń: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport.
  • Niezbędne narzędzia pracy, m.in. samochód, telefon, komputer.
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się