Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Sieci Apteczne

Nestlé Polska S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z przydzielonym kluczowymi klientami w branży farmaceutycznej,

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój dystrybucji,

  • Przygotowywania długo i krótko terminowych planów rozwoju klientów z uwzględnieniem dbałości o wzrost sprzedaży i profitowość,

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu prognoz sprzedaży,

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych poprzez samodzielnie prowadzone negocjacje handlowe, przygotowywanie umów, wprowadzanie nowych pozycji asortymentowych oraz koordynowanie centralnych działań promocyjnych,

  • Efektywne planowanie i egzekucja budżetów klienckich,

  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy: sprzedażą, działami marketingu, finansów, zarządzania kategorią i łańcucha dostaw,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Proaktywne wsparcie dla przełożonego w bieżącej współpracy z klientami.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej,

  • Gotowość do samodzielnej współpracy z klientami,

  • Orientacja na cel popartej dotychczasowymi wynikami,

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych,

  • Wysoko rozwiniętych zdolności analityczne,

  • Dokładność i systematyczność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań do wykonania,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Rozwinięte umiejętności obsługi programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, program kafeteryjny w ramach Funduszu Socjalnego, Karta Multisport, 50% dofinansowania do posiłków w firmowej kantynie,

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o najwyższych standardach pracy,

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,

  • Elastyczne godziny pracy oraz home office do 5 razy w tygodniu w czasach pandemii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • samochód służbowy

Grupa Nestlé jest największą na świecie firmą produkującą żywność i napoje z 91,4 miliardami franków szwajcarskich ze sprzedaży w 2018 roku. Jest obecna w 190 krajach na całym świecie, posiada 413 fabryk, a jej 308 000 pracowników jest zaangażowanych w realizację celu Nestlé, jakim jest podnoszenie jakości życia i przyczynianie się do zdrowszej przyszłości. Nestlé oferuje szerokie portfolio produktów i usług dla ludzi i ich zwierząt domowych przez całe życie. Ponad 2000 marek obejmuje zarówno globalne ikony, takie jak Nescafé czy Nespresso, jak i lokalne ulubione. Wyniki firmy są napędzane przez strategię Odżywiania, Zdrowia i Witalności.

Przewiń do profilu firmy

Nestlé Health Science

Nestlé Health Science ma siedzibę główną w Szwajcarii i zatrudnia ponad 5000 osób na całym świecie. Obecnie produkujemy ponad miliard odżywczych rozwiązań zdrowotnych dla klientów, pacjentów i ich dostawców usług medycznych. Zajmujemy się również dystrybucją wiodących w branży witamin, minerałów i suplementów (VMS) zarówno w kanałach medycznych, jak i konsumenckich, co sprawia, że Nestlé Health Science ma wyjątkową pozycję, aby zaspokoić najbardziej wymagające problemy zdrowotne w dzisiejszych czasach.