Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Szpitalno-Onkologicznych

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i implementowanie lokalnych strategii sprzedażowych dla szpitali

  • realizację wyznaczonych celów poprzez m.in. wizyty w placówkach szpitalnych, przeprowadzanie prezentacji produktowych w klinikach

  • organizację i przeprowadzanie warsztatów, konferencji i wykładów

  • współpracę z lokalnymi liderami opinii i Działem Medycznym

  • zapewnienie dostępności powierzonych leków w szpitalach, placówkach i aptekach

  • przygotowywanie, monitorowanie i rozliczanie przetargów szpitalnych

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji i sprawozdawczości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki medyczne i pokrewne będą atutem)

  • doświadczenie w pracy z produktami specjalistycznymi (szpitalnymi)

  • doświadczenie w zarządzaniu procedurami przetargowymi

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań ukierunkowane na osiąganie wyznaczonego celu

  • bardzo dobrą umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • dobrą znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • ważne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • samochód służbowy do użytku prywatnego

  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracę w zgranym zespole

  • liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie karty Multisport

  • opiekę medyczną – bogaty pakiet z rehabilitacją i zniżką na stomatologię

  • ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

Angelini to międzynarodowa grupa, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Grupa Angelini obchodzi 100 lecie istnienia, obecnie posiada oddziały w 20 krajach oraz globalną sieć dystrybucji.

Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy