Kierownik ds. kluczowych klientów (urządzenia elektroniczne)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Góra Kalwaria, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się kompleksowym serwisem urządzeń elektronicznych poszukujemy Kierownika ds. kluczowych klientów.

Obowiązki:

  • Opieka nad kluczowymi klientami firmy ( poszerzanie relacji, identyfikacja potrzeb, przygotowywanie dedykowanych rozwiązań),
  • Praca nad pozyskiwaniem nowych klientów klientów ( np. operatorzy sieci komórkowych, producenci marek komórkowych, sklepy z urządzeniami elektronicznymi),
  • Współpraca w zakresie inicjowania i wspierania rozmów handlowych w obszarze Serwisu.
  • Negocjowanie umów z Klientami i ustalanie harmonogramów realizacji współpracy,
  • Współpraca z zespołami serwisowymi przypisanymi do poszczególnych klientów,
  • Współpraca z pozostałymi managerami firmy, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi i spełnienia potrzeb klientów firmy.

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczeniem na stanowisku z ww. obowiązkami w sprzedaży rozwiązań B2B,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług/ produktów w branży elektronicznej ( urządzenia mobilne, laptopy, tablety, telewizory) i wynikająca z tego znajomość rynku,
  • Umiejętność prowadzenia sprzedaży konsultacyjnej oraz wnikliwej analizy potrzeb i problemów klienta,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Łatwość w  nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji z Kluczowymi Klientami.

Główne zalety stanowiska :

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe premie,
  • 8 godzinny system pracy,
  • Bogaty wachlarz świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, i inne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy