Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów w obszarze Drobiu

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

W Boehringer Ingelheim kreujemy wartości poprzez innowacje mając przed sobą jeden, jasny cel: poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Tworzymy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia, odpowiadając na potrzeby medyczne zarówno ludzi, jak i zwierząt. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na długoterminowych rezultatach. Zatrudniamy 50.000 pracowników na całym świecie, którzy tworzą zróżnicowaną, współpracującą i jednoczącą kulturę. Nauka i wiedza są dla nas kluczowe – bo rozwój każdego z nas, to rozwój całej organizacji.

Aktualnie poszukujemy:

Kierownik ds. Kluczowych Klientów
w obszarze Drobiu
(zespół: Zwierzęta Hodowlane)
Praca w terenie: cała Polska

Główne obowiązki:

  • prezentowanie oferty oraz sprzedaż produktów firmy, w tym negocjacje warunków zawieranych transakcji,
  • wspieranie merytoryczne klientów w zakresie oferowanych produktów oraz usług,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnym klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • prowadzenie bazy danych klientów, analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji,
  • wdrażanie i realizacja przygotowanych aktywności marketingowych,
  • przygotowywanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe - weterynaryjne,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym w sektorze drobiowym,
  • umiejętność nawiązywania relacji, znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • gotowość do podróży służbowych w ramach swojego terenu oraz regularnie do siedziby firmy w Warszawie lub na wewnętrzne spotkania służbowe na terenie kraju,
  • mile widziana komunikatywna lub wyższa znajomość języka angielskiego,
  • asertywność, energia, dynamizm i wysoka etyka pracy.

Oferujemy:

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • rynkowe warunki zatrudnienia,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, iPad,
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego w stabilnej organizacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy