Oferta pracy

Kierownik ds. kluczowych klientów

Klient Pracuj.pl

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Wiodący producent profili stalowych w związku z rozwojem Działu Sprzedaży szuka osoby na stanowisko: Kierownika ds. kluczowych klientów

Miejsce pracy: cała Polska

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z nowymi oraz aktualnymi Klientami biznesowymi z branży profili stalowych PV (fotowoltaika)

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Spotkania handlowe, reprezentowanie firmy na konferencjach, targach

  • Negocjowanie warunków współpracy

  • Obsługa aktualnych klientów i rozszerzanie współpracy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi z branży profili stalowych

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów

  • Nastawienie na cel i realizację celów sprzedażowych

  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość

  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji biznesowych

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży profili PV (fotowoltaika)

Pracodawca oferuje

  • Praca w jednej z największych firm produkujących profile stalowe

  • Samodzielność w działaniu i możliwość współuczestniczenia w rozwoju nowych obszarów biznesowych firmy

  • Współpraca z Klientami biznesowymi

  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy

  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego i na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą