Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Metsä Tissue sprawia, że codzienne życie konsumentów, klientów oraz użytkowników końcowych staje się wygodniejsze. Firma Metsä Tissue to główny dostawca papierów higienicznych dla europejskich gospodarstw domowych oraz odbiorców przemysłowych, a także jeden z największych na świecie dostawców papierów do gotowania i pieczenia. Nasze główne marki to Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin oraz SAGA. W zakładach produkcyjnych działających w pięciu krajach firma Metsä Tissue zatrudnia łącznie około 2800 osób, a jej sprzedaż w roku 2019 wyniosła 1 miliard EUR. Firma Metsä Tissue należy do Metsä Group. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ds. KLUCZOWYCH KLIENTÓW,
region sprzedaży Polska

Opis stanowiska:

Na przyszłym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: prowadzenie i rozwój sprzedaży poprzez utrzymanie i rozwój relacji z klientami, aby osiągnąć założone cele biznesowe.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za całościową sprzedaż oraz wsparcie klienta końcowego na podległym obszarze
  • Odpowiedzialność za budowanie poprawnych relacji i wizerunku firmy na rynku i u Klientów
  • Odpowiedzialność i dążenie do poprawy wyniku Ebit u przypisanych i pozyskanych Klientów
  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia Klientów wynikające z podpisanych umów i zaciągniętych zobowiązań
  • Nadzór i odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie i komplementację dokumentacji sprzedażowej, w tym m.in. umów, załączników, druków promocyjnych, cenników, pism informacyjnych itp.
  • Analiza rynku i identyfikowanie trendów
  • Implementacja i rozwój planów sprzedażowych, zgodnie z wytycznymi sprzedażowymi i marketingowymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów, związanych z planem sprzedażowym i marketingowym
  • Ustalanie i negocjowanie warunków i cen zakupu u Klientów
  • Wdrażanie nowych produktów
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Zbieranie i obsługa zamówień od klientów istniejących i nowych
  • Zbieranie i analiza oczekiwań klientów, przekazywanie informacji zwrotnych
  • Wsparcie w procesie reklamacji
  • Uczestnictwo w targach, promocjach, wydarzeniach sprzedażowych, przetargach
  • Praca projektowa
  • Planowanie sprzedaży
  • Wymiana informacji w dziale sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe administracyjne, z zakresu ekonomii, sprzedaży lub marketingu (preferowane)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży FMCG lub kanale B2B
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy
  • Umiejętności kompleksowej analizy rynku i rozwoju sprzedaży
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klientów i dostosowywanie technik sprzedaży
  • Umiejętność argumentacji i komunikowania korzyści z produktów i serwisu
  • Wykorzystywanie technik wpływu
  • Umiejętnościnegocjacyjne
  • Umiejętność proponowania rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość MS Office oraz SAP
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Dlaczego Metsä?

Nasze działania opierają się nie tylko na oczekiwaniach klientów, ale również na zrównoważonych wartościach i odnawialnych surowcach. Skupiamy się na rozwoju organizacji i inwestujemy w nowe możliwości. Klucz do sukcesu Metsä to wykwalifikowani i pozytywnie nastawieni pracownicy, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, aby osiągać lepsze rezultaty pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej międzynarodowej, skandynawskiej firmie na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • Udział we wdrażaniu nowych inwestycji i projektów
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie stawiamy na kreatywność, zaangażowanie i współpracę
  • Nowoczesny park maszynowy
    Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (w tym karta Multisport, dofinansowanie do "wczasów pod gruszą" i kolonii dla dzieci, Fundusz Zdrowotny, zajęcia sportowe, coroczna impreza zakładowa, wyjścia integracyjne na kręgle itp.)

Więcej informacji:

Dział Personalny Metsä Tissue Krapkowice Sp. z o.o. (tel. +48 694 466 543).

Co dalej?

Aplikację należy złożyć w terminie do 30.09.2020. Do aplikacji należy dołączyć CV.

Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art.6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy