Oferta pracy

Kierownik ds. Kluczowych Klientów z j. niemieckim

Animex Foods sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę kluczowych klientów na rynku niemieckim. Do jej obowiązków należało będzie inicjowanie projektów wspierających sprzedaż, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami, negocjacje cenowe i ustalanie warunków sprzedaży. KAM na rynek niemiecki będzie również odpowiedzialny za

aktywne poszukiwanie nowych klientów i poszukiwanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż. Osoba ta będzie regularnie współpracować z Zakładami w zakresie produkcji, Biurem Obsługi Klienta, Działem Rozwoju Nowych Produktów oraz z Działem Marketingu.

Nasze wymagania

  • biegle porozumiewasz się językiem niemieckim w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • w języku angielskim porozumiewasz się na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • masz wysoki poziom zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych,

  • angażujesz się w powierzone obowiązki i potrafisz świetnie organizować własną pracę.

To oferujemy

  • pracę z markami branży spożywczej cenionymi przez konsumentów,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • umowę o pracę,

  • pakiet benefitów pozapłacowych w tym prywatną opiekę medyczną

  • rozwój umiejętności i kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Yano.

Przewiń do profilu firmy