Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów z j. niemieckim

Animex Foods sp. z o.o.O firmie

Animex Foods sp. z o.o.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę kluczowych klientów na rynku niemieckim. Do jej obowiązków należało będzie inicjowanie projektów wspierających sprzedaż, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami, negocjacje cenowe i ustalanie warunków sprzedaży. KAM na rynek niemiecki będzie również odpowiedzialny za

aktywne poszukiwanie nowych klientów i poszukiwanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż. Osoba ta będzie regularnie współpracować z Zakładami w zakresie produkcji, Biurem Obsługi Klienta, Działem Rozwoju Nowych Produktów oraz z Działem Marketingu.

Nasze wymagania

  • biegle porozumiewasz się językiem niemieckim w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • w języku angielskim porozumiewasz się na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • masz wysoki poziom zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych,
  • angażujesz się w powierzone obowiązki i potrafisz świetnie organizować własną pracę.

To oferujemy

  • pracę z markami branży spożywczej cenionymi przez konsumentów,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych w tym prywatną opiekę medyczną
  • rozwój umiejętności i kompetencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Yano.

Kierownik ds. Kluczowych Klientów z j. niemieckim, Tytusa Chałubińskiego 8, Śródmieście, Warszawa