Oferta pracy

Kierownik ds. kluczowych klientów

Pracuj.pl dla Firm

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prezentowanie oferty i sprzedaż produktów poprzez język korzyści dla klienta (customer experience).

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B z wykorzystaniem social mediów (obsługa rynków Europejskich).

  • Udział w działaniach sprzedażowych i marketingowych dotyczących rozwoju sprzedaży zagranicznej.

  • Raportowanie danych dotyczących sprzedaży zagranicznej.

  • Ciągły rozwój portfolio klientów.

  • Nawiązywanie relacji z lokalnymi partnerami na wyznaczonych rynkach.

  • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb występujących na podległych rynkach.

  • Współtworzenie materiałów promocyjnych i ofert dla klientów zagranicznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży rozwiązań z zakresu telekomunikacji, IT, ICT (w tym rozwiązań światłowodowych).

  • Język angielski - poziom B2/C.

  • Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej.

  • Umiejętność tworzenia materiałów promocyjnych i treści ofertowych.

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu partnerów biznesowych.

  • Umiejętność wykorzystania social media w tym LinkedIn w procesie poszukiwania klientów, nawiązywania relacji.

  • Umiejętność zarządzania projektami sprzedażowymi.

  • Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z nowymi klientami B2B.

  • Umiejętność identyfikowania oczekiwań i dostosowywania oferty do potrzeb klienta.

  • Umiejętność tworzenia ofert, prezentacji, oraz prowadzenia spotkań z klientami.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane kierunki studiów: Telekomunikacja, Elektronika i Telekomunikacja.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe na życie

  • Premie świąteczne

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Świętowanie urodzin

  • Spotkania integracyjne, wewnętrzne inicjatywny, konkursy

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport (50%)

  • Dofinansowanie do opieki medycznej (80%)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą