Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Transition Group Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Transition Group jest firmą doradztwa personalnego, prężnie działającą na rynku farmaceutycznym i medycznym.

Naszym Klientem jest renomowana firma działająca na rynku sprzętu medycznego i wyrobów medycznych oferowanych w kanale aptecznym.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego podległego zespołu Key Account Specialists (KAS) na powierzonym terenie
  • obsługa TOP klientów o zasięgu krajowym
  • wsparcie pracowników w codziennej pracy z klientami
  • budowanie silnych relacji z koordynatorami sieci aptecznych
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych, kontraktów rocznych
  • zarządzanie budżetem
  • motywowanie i rozwijanie kompetencji swojego zespołu
  • czynny udział w rekrutacjach KAS
  • monitorowanie i raportowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie raportów, zestawień, planów
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji i procedur w ramach powierzonych obowiązków
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • podejmowanie działań zmierzających do rozwoju firmy
  • bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe
  • min. 1,5 roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży w branży farmaceutycznej, rynek apteczny
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy swojej, jak i zespołu
  • innowacyjność w podejściu do zadań
  • radzenie sobie w sytuacjach trudnych, z nastawieniem na poszukiwanie rozwiązań
  • silne nastawienie na realizację celów biznesowych
  • zdolności analityczne
  • zdolności interpersonalne
  • umiejętność planowania i myślenia długofalowego
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje

  • rozbudowany i atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie Analityka Działu Sprzedaży
  • udział w szkoleniach
  • dofinansowanie Opieki Medycznej oraz Ubezpieczenia na Życie
  • samochód służbowy, laptop, telefon

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Kierownik ds. Kluczowych Klientów, zachodniopomorskie