Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. komunikacji i PR

MJM HOLDINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

MJM HOLDINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul

Warszawa

MJM Holdings to wiodąca grupa pośrednictwa ubezpieczeniowego. Źródłem naszej przewagi rynkowej jest połączenie zespołu wybitnych specjalistów branżowych z rozbudowanym wsparciem technologicznym. Obecnie szukamy Kierownika ds. komunikacji i PR, który dołączy do zespołu naszej warszawskiej centrali.

O firmie:
 MJM Holdings to grupa pośrednictwa ubezpieczeniowego w skład której wchodzą wyspecjalizowane marki MJM Brokers (ubezpieczenia komunikacyjne), Attis Broker (ubezpieczenia majątkowe i finansowe) oraz Attis Risk Management (gwarancje finansowe). Sukces grupy to pochodna intensywnego wzrostu organicznego i przemyślanej strategii przejęć. Łącznie zarządzamy obecnie portfelem ubezpieczeniowym o wartości powyżej 300 milionów złotych, zatrudniając blisko 100 osób. Więcej o firmie znaleźć można na stronie www.mjmholdings.pl.

Stanowisko:

Do naszej warszawskiej centrali poszukujemy Kierownika ds. komunikacji i PR. Jest to samodzielne stanowisko, raportujące bezpośrednio do Prezesa Zarządu Grupy i odpowiadające za zaplanowanie i wdrożenie strategii komunikacji B2B i PR firmy. Kluczowe zalety ofertowanego stanowiska to
  • Możliwość praca w stabilnej i szanowanej branży obsługującej największe
    publiczne i prywatne firmy w Polsce
  • Bezpośrednia współpraca z zespółem jednej z najbardziej dynamicznych
    i profesjonalnych firm w swojej branży.
  • Duża samodzielność stanowiska oraz raportownie do kluczowego decydenta w grupie

Wymagania dla Kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (co najmniej 3 lata)
  • Doskonała znajomość kanałów marketingu i PR B2B (online i offline)
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji budżetu marketingowego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Umiejętność redagowania treści marketingowych
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Zdolność do samodzielnej pracy
  • Znajomość trendów i najlepszych praktyk w komunikacji
  • biegłość w obsłudze MS Office.

Zakres obowiązków:

Kierownik ds. Komunikacji i PR odpowiedzialny będzie za m.in.:

  • przygotowanie i realizacja dorocznego planu komunikacji i PR
  • opracowanie zasad i treści poszczególnych elementów komunikacji i PR
  • przygotowywanie i rozliczanie budżetu rocznego i budżetów zadaniowych
  • określanie strategicznych tematów i projektów do promocji
  • tworzenie okazji i budowanie bazy kontaktów prasowych i branżowych
  • prowadzenie promocji działań spółki w grupach docelowych, w poszczególnych kanałach:
    • media branżowe (PR),
    • social media - koordynacja i wzmacnianie promocji wybranych projektów,
    • wydarzenia branżowe - wyszukiwanie i rekomendowanie wydarzeń branżowych, na których możliwa jest promocja działań/projektów spółki,
    • reprezentowanie spółki na ww. wydarzeniach (także wraz z osobami merytorycznymi w danym obszarze),
    • strony www spółek i grupy.
    • pozycjonowanie ekspertów wewnętrznych w branży (udział w wydarzeniach, artykuły i wywiady w mediach, zasiadanie w radach programowych, reprezentowanie w stowarzyszeniach branżowych etc).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez MJM Holdings Sp. z o.o., ul, Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą przy okazji innych rekrutacji, dodaj w CV opcjonalną zgodę na wykorzystanie danych na potrzebę przyszłych rekrutacji.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz ich udostępnienie spółce MJM Holdings Sp. z o.o., ul, Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa

Ogłoszenie archiwalne