Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej (projekt re-branding)

innogy Polska S.A.O firmie

  • Wybrzeże Kościuszkowskie 41, 00-347 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej
(projekt re-branding)Numer ref.: IG/HMM/12/2020/zew

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

  • zarządzanie Zespołem Komunikacji Marketingowej
  • zarządzanie budżetem i współpracą z agencjami reklamowymi i badawczymi oraz domem mediowym
  • współtworzenie, realizowanie i monitorowanie efektywnej strategii komunikacji produktowej do Klientów
  • opracowywanie komunikatów, BTL, listów, Q&A, artykułów, wywiadów i innych form pisanych
  • koordynacja obszaru badawczego, w szczególności analiza głosu Klienta w kontekście pracy nad stałym zwiększaniem NPS (Net Promoter Score)
  • zarządzanie strumieniem komunikacji w ramach projektu re-brandingu:
    • rozplanowanie i wdrożenie strategii komunikacji  w całej organizacji w ramach rebrandingu (z uwzględnieniem wszystkich potrzeb budżetowych)
    • planowanie i monitorowanie budżetu re-brandingowego w obszarze komunikacji
    • reprezentowanie firmy w strukturach międzynarodowych w związku z realizacją projektu re-brandingu

Dołącz do nas jeśli cenisz samodzielność w działaniu i jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem w ramach umowy na czas określony (ok. 1,5 roku).

Idealnie do nas pasujesz, jeśli:

  • masz min. 8 lat doświadczenia w obszarze komunikacji marketingowej w firmie aktywnie sprzedającej produkty Klientom końcowym, w tym min. 3 lata w samodzielnym zarządzaniu Zespołem
  • posiadasz doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi i badawczymi  oraz domem mediowym w roli osoby zarządzającej współpracą, negocjacjami i optymalizacją budżetów
  • przeprowadziłaś/eś z sukcesem projekty / inicjatywy komunikacyjne o skali porównywalnej z re-brandingiem - doświadczenie w re-brandingu będzie dodatkowym atutem
  • posiadasz doskonałą, praktyczną znajomość narzędzi Ms Office oraz języka angielskiego
  • masz pro-aktywne podejście do wyzwań projektowych i duch przedsiębiorczy

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • dwie premie
    w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe
    dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników
    i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego
    i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy