Oferta pracy

Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej

USP Zdrowie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, planowanie i implementowanie działań komunikacyjnych budujących marki USP Zdrowie

  • Ewaluacja i rekomendacja KPI prowadzonych kampanii

  • Współpraca z domem mediowym pod kątem planowania kampanii mediowych 360° dla marek

  • Zarządzanie budżetem mediowym marek

  • Poszukiwanie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań komunikacji skierowanej do konsumentów

  • Współtworzenie strategii komunikacyjnych dla marek

  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi markami

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie zarządzania lub marketingu

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturach firmy lub w domu mediowym (doświadczenie zdobyte po obu stronach będzie dodatkowym atutem)

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu dużych kampanii mediowych 360° (telewizja, prasa, internet)

  • Doskonale rozumiesz proces zarządzania markami

  • Znasz i potrafisz wykorzystać potencjał zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych kanałów komunikacji

  • Lubisz i umiesz pracować przy wielu projektach jednocześnie

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z produktami najwyższej jakości w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dużą samodzielność i swobodę działania

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: pakiet sportowy, kartę kulturalną lub dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie