Oferta pracy

Kierownik ds. kontraktów

Alumast S. A.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ALUMAST SA - wiodący projektant i producent innowacyjnych rozwiązań kompozytowych oraz aluminiowych, wykorzystywanych m.in. w branży kolejowej, energetycznej, wodociągowej czy drogowej zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie indywidualnej oferty dla klientów;
  • prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami i negocjowanie umów;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • realizacja powierzonych planów sprzedażowych;

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe budowlane, elektryczne lub drogowe. Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej, elektrycznej lub drogowej;
  • umiejętność analizy dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji kosztów;
  • pozyskiwanie informacji o kontraktach obejmujących zakres działalności Spółki;
  • samodzielna wycena ofert kontraktowych i prowadzenie negocjacji z zamawiającym;
  • utrzymywanie stałych kontaktów z Zamawiającym, Głównym Wykonawcą, Podwykonawcami i Nadzorem w trakcie realizacji kontraktów;
  • znajomość procedur pozyskiwania wymaganych w ramach kontraktów uzgodnień ZUD;
  • ścisła współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami montującymi produkty Spółki;
  • umiejętność obsługi komputera (w zakresie obsługi oprogramowania MS Office, CAD);
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • samodzielność i sumienność w działaniu;
  • otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • praca na samodzielnym stanowisku;
  • szansa rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • elastyczna forma współpracy (do ustalenia);
  • bardzo atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premia za wyniki;
  • niezbędne narzędzia pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni Ci Kandydaci, którzy przejdą proces wstępnej rekrutacji na podstawie złożonych CV.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALUMAST SA z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim (44-300), przy ul. Marklowickiej 30a, NIP 647-22-13-249 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez ALUMAST SA. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy