Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Kontroli

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka EVEREST FINANSE działa w sektorze usług finansowych pod marką BOCIAN POŻYCZKI od 14 lat. Jesteśmy dużą organizacją: prowadzimy 24 Oddziały na terenie całej Polski, zatrudniamy ponad 1800 pracowników, w tym ponad 1400 Doradców Klienta. Zostaliśmy wyróżnienie ogólnopolskim godłem INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI 2014, należymy również do ogólnopolskiej „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.

    ZAPRASZAMY NA STRONĘ PRACA I KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

    Obecnie w związku z dalszym rozwojem spółki poszukujemy kandydata na stanowisko:

    KIEROWNIK DS. KONTROLI

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Opis stanowiska:

    • kontrolowanie rachunków klientów
    • nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych firmy
    • udział w prowadzeniu kontroli dotyczących bezpieczeństwa i zabezpieczeń
    • praca w terenie

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
    • doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
    • pełna dyspozycyjność; komunikatywność,
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziane doświadczenie w sektorze usług finansowych
    • pożyczki od 500 do 6.000 zł

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie (więcej na stronie www.bocianpozyczki.pl)
    • możliwość rozwoju
    • atrakcyjne wynagrodzenie (dodatkowo premia uzależniona od wyników)
    • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy

     CV wraz z Listem Motywacyjnym prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania.

    W temacie prosimy wpisać: Kierownik ds. Kontroli.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    „Praca i kariera” Bocian Pożyczki® - wejdź przez QR kod