Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Kontroli Jakości i GMP

  • Kraków, Jawornik (pow. myślenicki), Myślenice, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

    „Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”

    Aby nadal wypełniać tą misje przeprowadzamy rekrutację na stanowisko
    w Jaworniku

    Zakres zadań:

    • Zarządzanie mapą procesów w firmie,
    • Koordynacja działań zespołu ds. jakości,
    • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości,
    • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów (w przyszłości również produktów czy usług),
    • Wsparcie kierowników i pracowników we wdrożeniu zarządzania jakością (prowadzenie warsztatów, weryfikacja podejścia, definiowania procesów i wskaźników dla nich, przygotowania procedur),
    • Rozwój systemów zarządzania jakością (np. zgodnie ze standardami ISO, Lean),
    • Nadzór nad procesem reklamacji,
    • Definiowanie, wdrażanie i nadzorowanie działań korygujących na poziomie całej organizacji,
    • Prowadzenie audytów procesu produkcyjnego oraz Systemu Zarządzania Jakością,
    • Przygotowywanie raportów i prezentacji jakościowych dla zarządu.

    Profil idealnego kandydata:

    • Skrupulatność i dokładność,
    • Znajomość tematyki zarządzania jakością w firmie,
    • Znajomość podejścia do zarządzania procesowego w organizacji,
    • Umiejętność wykorzystania dobrych praktyk wdrażania usprawnień w organizacji
      (Lean, Six Sigma, Keizen),
    • Praktyczna znajomość standardu GMP,
    • Znajomość organizacji i umiejętności współpracy z wieloma działami,
    • Doświadczenie we wdrażaniu zmian w organizacji,
    • Umiejętności analityczne / mile widziane doświadczenie
      ze statystyką,
    • Znajomość narzędzi do tworzenia i modelowania procesów.

    Naszemu pracownikowi oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Pracę w przyjaznym, młodym i energicznym zespole,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
      i pakietu medycznego,
    • Niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach,
    • Rabaty na produkty marki PAESE,
    • Spotkania integracyjne.

    Osoby zainteresowane współpracą z Naszą firmą proszone
    są o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Ponadto do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 88”.