Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Kontroli Jakości/ Quality Manager

Zjednoczone Zakłady Usługowo-Wytwórcze "MAROPAK" Wiesław MarczakO firmie

  • Halinów

    Halinów, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy Działu Kontroli Jakości

  • Realizacja założeń Polityki Jakości Firmy

  • Wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podległych pracowników

  • Sprawowanie kontroli nad jakością dostarczanych kompozytów opakowań i wychodzących wyrobów gotowych

  • Ocena i wydanie dyspozycji względem przyjmowanych surowców i materiałów pomocniczych

  • Wydanie dyspozycji względem wyrobu gotowego

  • Prowadzenie dokumentacji kontrolnej dla surowców, półproduktów i wyrobów gotowych

  • Kontrola międzyoperacyjna procesu produkcyjnego

  • Rejestrowanie i rozpatrywanie reklamacji

  • Reprezentowanie firmy podczas inspekcji i kontroli organów kompetentnych

  • Nadzorowanie produktu w przypadku wystąpienia niezgodności;

  • Bieżące analizowanie i monitorowanie zlecanych uprzednio wyników analiz, specyfikacji jakościowych produktów

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno – pomiarowym

  • Przestrzeganie norm wynikających z wdrożonych systemów

  • Skuteczne przeprowadzanie procesów reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • 4-letnie doświadczenie w pracy w Kontroli Jakości, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym

  • Praktyczna znajomość systemów ISO 9001; 2015, ISO 13485, ISO 22000;2018, HACCP

  • Wiedza z zakresu wyrobów z tworzyw sztucznych

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Otwartość na pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Satysfakcjonującą pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet medyczny

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • Dodatkowe stażowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Zjednoczone Zakłady Usługowo-Wytwórcze "MAROPAK" Wiesław Marczak

Firma MAROPAK swoją działalność rozpoczęła w 1972 roku i obecnie jest wiodącym producentem opakowań z tworzyw sztucznych na polskim rynku. Dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu, nowoczesnym możliwościom produkcyjnym oraz innowacyjnym rozwiązaniom technicznym zapewniamy naszym Klientom produkty i obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy projekty i wykonanie zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów. Nasze wyroby skierowane są do branży kosmetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej, motoryzacyjnej, ogrodniczej i wielu innych. Współpracujemy zarówno z polskimi firmami, jak również z przedsiębiorstwami z innych krajów Unii Europejskiej oraz zza wschodniej granicy.

Fundamentem firmy MAROPAK są rzetelność, doskonała jakość, terminowość i profesjonalizm.

Przewiń do profilu firmy