Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Kontroli Jakości

  • Śmigiel, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Śmigiel

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie receptur produktów zgodnie z wytycznymi odbiorców wyrobów i usług
    • Kontrola oczekiwanych parametrów fizycznych, chemicznych i handlowych wyrobów gotowych
    • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja
    • Pobieranie prób i ocena jakościowa surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
    • Zlecanie badań laboratoryjnych, analiza wyników i gromadzenie dokumentacji
    • Bieżące prowadzenie dokumentacji dotyczącej Systemu Zarządzania Jakością
    • Weryfikacja prawidłowości znakowania pod względem zgodności z prawem o znakowaniu
    • Udział w audytach
    • Uczestnictwo w pracach nad wdrożeniem nowych produktów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki: technologia żywności, towaroznawstwo, zarządzanie jakością)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (produkcja, kontrola jakości)
    • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością
    • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
    • Umiejętność statystycznej analizy danych
    • Znajomość programów Microsoft Office
    • Dokładność i skrupulatność
    • Odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość awansu i rozwoju
    • Pracę pełną wyzwań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.