Oferta pracy

Kierownik ds. Kontroli

Bocian PożyczkiO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku ponad 19 lat. Charakteryzujemy się bardzo szybkim tempem rozwoju oraz ambicją by być Twoim pracodawcą z wyboru – nieustannie rekrutujemy i poszukujemy najlepszych pracowników. Dbamy również o naszych Pracowników, a te starania zostały przez nich dostrzeżone – dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni Godłem Inwestor w Kapitał Ludzki! Należymy również do „Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji”.

Dostrzeżone zostały także nasze sukcesy i starania biznesowe: w styczniu 2018 roku otrzymaliśmy Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu przyznawaną przez Business Center Club, a w 2019 roku potwierdziliśmy naszą skuteczność, po raz kolejny otrzymując wyróżnienie BCC.

Jest nas ponad 2000 osób, w Centrali oraz w 32 oddziałach w całej Polsce – koniecznie dołącz do nas!

ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

JEŻELI MA DLA CIEBIE ZNACZENIE TO GDZIE ORAZ Z KIM BĘDZIESZ PRACOWAŁ
– APLIKUJ NA STANOWISKO:

KIEROWNIK DS. KONTROLI

Opis stanowiska:

  • Kontrolowanie rachunków klientów
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych firmy
  • Praca w terenie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji własnej pracy
  • Terminowość i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • Pełna dyspozycyjność; komunikatywność
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w podległym terenie (m.in. Myślibórz, Kostrzyn nad Odrą, Gorzów Wielkopolski, Pniewy, Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Głogów, Żaryoraz Słubice)
  • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS Word)
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze usług finansowych
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 19 – letnim doświadczeniem
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy tj.: telefon służbowy, samochód służbowy oraz tablet służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych przez firmę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy