Oferta pracy

Kierownik ds. Kontrolingu Finansowego

Eurocash S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Grupa Eurocash:

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Kierownik ds. Kontrolingu FinansowegoNumer ref.: Miejsce pracy: Komorniki, ul. Wiśniowa 11

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Samodzielne prowadzenie projektów kontrolingowych.
  • Długo i średnio terminowe planowanie wyniku finansowego.
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby poszczególnych jednostek organizacyjnych.
  • Budżetowanie i prognozowania wyników.
  • Weryfikacja poprawności księgowania przychodów i kosztów.
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze
    kontrolingu lub konsultingu finansowego na stanowisku kierowniczym.
  • Znasz zagadnienia z zakresu kontrolingu, rachunkowości, finansów.
  • Bardzo sprawnie działasz w zakresie pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Efektywnie organizujesz pracę własną i ustalasz priorytety.
  • Jesteś samodzielny/a w realizacji zadań.
  • Stawiasz na terminowość, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Znajomość systemów SAP, SAC, OBI będzie dodatkowym atutem.

na tym stanowisku oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania i dużą dynamikę pracy.
  • Stabilne warunki zatrudnienia i partnerską atmosferę w zespole.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Samodzielność w działaniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy