Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. kontrolingu i analiz

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

  • Reguły (pow. pruszkowski)

    Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie, nadzór i usprawnianie procedur administracyjnych związanych z procesem realizacji inwestycji (umowy, zamówienia, faktury kosztowe);

  • Weryfikacja kosztowa faktur pod kątem ich zasadności oraz prawidłowego przypisania do budżetów projektów;

  • Analizowanie ofert Podwykonawców i Dostawców w zakresie zasadności, kompleksowości, wysokości kosztów oraz ich porównanie z założonym budżetem;

  • Nadzorowanie i raportowanie kosztów poszczególnych projektów oraz prognoza kosztów i przychodów (kontrola budżetów projektów);

  • Optymalizacja kosztów pracy poszczególnych działów;

  • Współpraca z działem finansowym i kierownikami kontraktów;

  • Kontrola procesu kontraktowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo lub kierunki pokrewne);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość procesu budowlanego, umiejętność analitycznego myślenia;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Mile widziana znajomość programu Enova365;

  • Umiejętność ustalania priorytetów i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne i stałe zatrudnienie w firmie o wiodącej pozycji w sektorze budownictwa modułowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności;

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Niezbędne do wykonywania pracy narzędzia oraz oprogramowanie.

Climatic Sp. z o.o. Sp. k. jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa medycznego i w odpowiedzi na rosnące wymagania w zakresie czasu i jakości realizacji, oferujemy system modułowy CLIMATIC – nowoczesne rozwiązanie polegające na realizacji inwestycji na bazie modułów o wysokim stopniu prefabrykacji.

Wysoka jakość, krótki czas realizacji oraz wysoko wykwalifikowana kadra zapewniły firmie Climatic Sp. z o.o. Sp.k. odniesienie sukcesu na polskim oraz niemieckim rynku budownictwa modułowego.

Oferta Climatic obejmuje zarówno projekt i wykonanie obiektu jak również projektowanie instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych, systemy zabudowy pomieszczeń czystych, produkcję sprzętu i aparatury medycznej, produkcję kluczowych elementów dla systemów wentylacji i klimatyzacji, oraz automatykę obiektową i BMS. W połączeniu z nowoczesną linią produkcyjną i zoptymalizowanym zarządzaniem produkcją, Climatic Sp. z o.o. Sp.k. proponuje Państwu budynki modułowe wyposażone „pod klucz” w wysokim standardzie wykonania jakie gwarantuje nasza wiedza i technologia.

Przewiń do profilu firmy