Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. koordynacji i monitoringu projektu

AYESA POLSKA sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Kontraktem w sektorze architektury, inżynierii lądowej, przemysłowej, infrastruktury drogowej i kolejowej.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Kierownika Projektu w wykonywaniu praw i obowiązków Zamawiającego dla Kontraktów na roboty i umów na Konsultanta
  • Współudział w przygotowaniu raportów Kierownika Projektu
  • Współudział w sporządzaniu List Sprawdzających Kierownika Projektu
  • Koordynowanie oraz udział w procesie zawierania umów i porozumień z gestorami sieci
  • Analiza i weryfikowanie raportów roszczeń, poleceń zmian, protokołów konieczności i innych dokumentów wytworzonych w ramach Projektu
  • Współudział w przygotowywaniu stanowiska Kierownika Projektu do wystąpień Wykonawcy robót, Konsultanta, innych podmiotów
  • Przygotowywanie i weryfikacja zbiorczych sprawozdań/części sprawozdawczej z realizacji projektów współfinansowanych w ramach POIiŚ 2014-2020 zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w tym zakresie celem dostarczenia informacji o stanie realizacji projektu
  • Kontrola i monitoring pracy Inżyniera - zaangażowanie personelu ze sprawozdawczością w cyklu dziennym, tygodniowym i miesięcznym, weryfikacja zestawienia czasu pracy i raportów Inżyniera
  • Monitorowanie spraw związanych z nieregulowaniem płatności na rzecz podwykonawców
  • Sprawdzanie rozliczeń z Wykonawcą robót oraz Konsultantem
  • Weryfikacja dokumentów przedkładanych przez Wykonawcę robót oraz Konsultanta
  • Monitorowanie postępu robót na budowie, objazdy budowy, udział w naradach, spotkaniach.
  • Współudział w przygotowywaniu roszczeń Zamawiającego w stosunku do Wykonawcy robót, Konsultanta.
  • Weryfikacja projektów umów z gestorami sieci oraz koordynowanie i rozliczenie zawartych umów.
  • Przygotowywanie wniosków o udzielenie zamówienia publicznego, materiałów składających się na SIWZ, kosztorysów inwestorskich

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności drogowej lub mostowej zarówno do kierowania robotami jak i do projektowania – warunek konieczny!!!
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu drogowym/mostowym
  • Minimum 24 miesiące doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 zadań obejmujących budowę lub przebudowę lub nadzór nad budową lub przebudową dróg lub ulic klasy minimum G o wartości robót co najmniej 50 min PLN netto każde, na stanowisku/stanowiskach: Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Drogowych lub Kierownika Robót Mostowych lub Inżyniera Budowy lub Majstra lub Inspektora Nadzoru specjalności inżynieryjnej drogowej/mostowej
  • Znajomość Warunków Kontraktowych FIDIC, ustawy Prawo Budowlane, Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz programów poczty elektronicznej, znajomość programów typu CAD, programów kosztorysowych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne