Oferta pracy

Kierownik ds. Księgowości

Pfeifer & Langen PolskaO firmie

  • Fabryczna 2, Gostyń
    Gostyń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Pfeifer & Langen Polska

Fabryczna 2

Gostyń

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrolę nad naliczaniem, deklarowaniem i terminowym odprowadzaniem podatku dochodowego od osób prawnych, VAT, akcyzy i innych podatków lokalnych

  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych oraz analiz dla celów zarządczych i decyzyjnych

  • Sprawowanie kontroli wewnętrznej

  • Kontrolę dowodów służących do dokumentowania operacji gospodarczych

  • Prowadzenie nadzoru nad pracami w zakresie finansowo-księgowym wykonywanymi w innych działach Spółki

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych

  • Nadzór nad podległym zespołem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego lub kierownika ds. księgowości

  • Znajomość zagadnień podatkowo rachunkowych w firmach handlowych i produkcyjnych

  • Kwalifikacje zawodowe takie jak KIBR, ACCA doradca podatkowy

  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości

  • Znajomość prawa podatkowego, w szczególności CIT i VAT

  • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub niemieckiego (mile widziane)

  • Umiejętność kierowania zespołem oraz umiejętność zarządzania zmianą

  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, znanej firmie o uznanej pozycji na rynku

  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy oraz rozwój zawodowy

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika (dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w trudnych życiowo sytuacjach i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami. Rozwijamy się dzięki naszym pracownikom. Doceniamy ich zaangażowanie, dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję.

Przewiń do profilu firmy