Kierownik ds. księgowości, kadr i płac

LCloud Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie sporządzania i księgowania dokumentów przychodowo-kosztowych - krajowych i zagranicznych,

  • controlling kosztów i rachunkowości zarządczej oraz w przygotowywaniu raportów na wewnętrzne potrzeby firmy,

  • prowadzenie i automatyzacja rozliczeń z kontrahentami, w tym z marketplacami,

  • współpraca z biurem rachunkowym,

  • nadzorowanie sporządzania deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań GUS oraz współpracy z instytucjami zewnętrznymi,

  • monitorowanie należności,

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej pracowników i pracowników tymczasowych, w tym obcokrajowców z krajów spoza UE,

  • nadzorowanie współpracy i rozliczeń z kontraktorami,

  • nadzorowanie naliczania wynagrodzeń i sporządzania listy płac oraz rachunków dla zleceniobiorców,

  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (urlopy pracownicze, zwolnienia lekarskie),

  • monitorowanie ważności szkoleń BHP, badań lekarskich,

  • wsparcie zarządzania benefitami pracowniczymi,

  • wsparcie zarządzania procesami rekrutacyjnymi,

  • prowadzenie procesu zatrudniania pracowników i nawiązywania współpracy z kontraktorami,

  • wspieranie prowadzenia procesu onboardingu nowo zatrudnionych pracowników,

  • wspieranie programów szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników,

  • koordynowanie pracy małego zespołu (do 3 osób).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 7 lat),

  • znajomość specyfiki współpracy z kontraktorami B2B w branży IT,

  • umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego OPTIMA – mile widziana,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,

  • bardzo dobra znajomość zasad księgowości i rachunkowości (mile widziany certyfikat potwierdzający),

  • świetna znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowanych funkcji arkuszy kalkulacyjnych,

  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

  • elastyczność w działaniu i myślenie nastawione na rozwiązywanie problemów,

  • dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

  • skrupulatność i skupienie na detalach,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi wspomagających księgowość i kadry, w tym narzędzi automatyzujących procesy i narzędzi internetowych,

  • odpowiedzialność, samodzielność w realizacji strategicznych zadań w obszarze księgowości i kadr,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

To oferujemy

  • możliwość decydowania o kształcie i sposobie realizowania procesów księgowych i kadrowych,

  • możliwości rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku,

  • dostępu do najnowszych i technologii (prac z nowoczesnymi narzędziami, w tym cloud computing),

  • pracę dla prestiżowych, wymagających klientów,

  • pracę w kreatywnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • pracę zdalną z dowolnego regionu Polski,

  • umowę o pracę lub B2B na pełen etat.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • wsparcie przy uruchomieniu własnej firmy informatycznej

  • dodatkowy system motywacyjny

  • dofinansowanie do certyfikatów AWS

Jesteśmy pierwszym polskim Partnerem Amazon Web Services o statusie Advanced oraz autoryzowanym Partnerem Google Cloud Platform. To jednak nie wszystko! Możemy się również pochwalić takimi tytułami jak: AWS Well-Architected Advanced Consulting Partner, AWS DevOps Competency czy lider rankingów clutch.co. To właśnie takie sukcesy napędzają nas do działania i ciągłego rozwoju.

W związku z tym, mamy ręce pełne pracy. Dlatego też, do naszego zespołu poszukujemy: Kierownika ds. księgowości, kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy