Kierownik ds. Księgowości

PGB Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PGB Serwis Sp. z o.o. to lider rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. Przyszłość firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu w Polsce i na świecie, dlatego w perspektywie najbliższych 2 lat planujemy budowę kolejnych 19 nowych biogazowni oraz rozwój rozproszonej energetyki zarówno w kraju, jak i za granicą. W ramach Grupy PGB sprzedajemy energię cieplną i elektryczną pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB, oferowanych produktów i usług oraz poszczególnych biogazowni rolniczych znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl

Jeśli jesteś osobą dokładną i skrupulatną, która posiada doświadczenie oraz praktyczną wiedzę z zakresu podatków i rachunkowości, a do tego z łatwością zarządza i motywuje swój zespół do działania, to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DS. KSIĘGOWOŚCI
Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa/ Mokotów

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Zarządzanie i koordynacja prac kilkuosobowego zespołu Działu Księgowości,
  • Dbanie o prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek wchodzących w skład Grupy PGB,
  • Bieżący nadzór nad prawidłowością prowadzenia dokumentacji księgowej oraz podatkowej, jej kompletnością oraz w szczególności analiza i weryfikacja zapisów kont księgowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych oraz ewidencji dla potrzeb podatku VAT i podatku dochodowego od osób prawnych,
  • Sporządzanie sprawozdawczości zewnętrznej na potrzeby urzędów skarbowych i statystycznych,
  • Sporządzanie bilansów i rachunków zysków i strat dla Zarządu i Kierownictwa Spółki,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz planowanie roczne i kwartalne wyników finansowych firmy,
  • Udzielanie wyjaśnień w zakresie księgowo-podatkowym,
  • Bieżąca współpraca z Zarządem i Działem Controllingu w zakresie raportowania i budżetowania,
  • Przygotowywanie dokumentów, zestawień i współpraca z biegłym rewidentem bądź z innymi organami (urzędami skarbowymi, itp.) przeprowadzającymi kontrole (audyt) w Spółce.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości - minimum 3 lata
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych (znajomość TETA będzie atutem),
  • Mile widziane będzie doświadczenie w rozliczaniu inwestycji
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Terminowość, systematyczność i dokładność
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności analityczne

Jakie korzyści oferujemy?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawej i rozwojowej branży odnawialnych źródeł energii,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość wykupienia karty Multisport oraz pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • Owocowe poniedziałki,
  • Program kafeteryjny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy