Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Logistyki

PRAVDA S.A.O firmie

7 5008 500 brutto / mies.
  • Międzyrzecka 152
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

PRAVDA S.A.

Międzyrzecka 152

Bielsko-Biała

Pravda S.A. to producent wyrobów alkoholowych z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji krajowej i eksportowej. Nasze produkty najwyższej jakości były wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych branżowych konkursach.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy tworzymy nowe stanowisko pracy.

Wyzwania które będą stały przed wybranym kandydatem to:

  • zgodność stanów magazynowych systemowych z rzeczywistym stanem
  • wdrożenie korzystania z systemu CRM jako narzędzia do składania zamówień
  • obsługa klienta końcowego w 5 minut
  • obsługa klientów krajowych w przeciągu 24 h
  • obsługa klientów eksportowych w przeciągu 48 h
  • wdrożenie systemu zamawiania surowców w dziale logistyki na podstawie stanów magazynowych i analizy zapotrzebowania

Codziennie obowiązki typowe dla osoby na tym stanowisku to:

  • zarządzanie wysyłkami w tym negocjacje cen z firmami transportowymi i kurierami
  • zarządzanie magazynem wyrobów gotowych, surowców i półproduktów
  • zarządzanie magazynem i zamówieniami w systemie klasy ERP ( w tym WMS)
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • odpowiedzialność za terminową realizację wysyłek
  • odpowiedzialność za terminową obsługę działu produkcji
  • zamawianie surowców wg zejścia magazynowego
  • zarządzanie wynajętymi miejscami paletowymi i produktami obcymi
  • optymalizacja procesów działowych

Umiejętności i kompetencje które musi posiadać kandydat to:

  • doświadczenie w pracy w dziale magazynu (MH) i/lub logistyki
  • doświadczenie w pracy na systemach ERP i WMS
  • umiejętność zarządzania zespołem kilku osobowym w sposób partnerski który jest elementem naszej kultury organizacyjnej
  • kreatywność

Oferta:

  • Oferujemy pracę w firmie której rozwój jest naPravdę dynamiczny a klienci są ulokowani na każdym kontynencie.
  • Nasz Pravdziwy zespół to ludzie którzy od lat pracują z oddaniem i pasją aby nasze produkty były najwyższej jakości.
  • Pracując z nami w pakiecie otrzymujesz wyzwania, szacunek i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Ogłoszenie archiwalne