Oferta pracy

Kierownik ds. Logistyki

Grupa Eurocash – Kontigo Sp. z o.o.

  • Błonie 20C, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

20C

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Strategiczne zarządzanie logistyką Kontigo – kreowanie, organizacja i wprowadzanie rozwiązań logistycznych na potrzeby Biznesu.

  • Opracowanie i nadzór nad realizacją budżetu logistycznego.

  • Zarządzanie zapasem i dostępnością oraz nadzór nad zespołem planistów.

  • Nadzór nad poprawnością procesów przyjęcia, magazynowania i wydawania towaru zgodność z obowiązującymi procedurami.

  • Organizacja oraz nadzór nad inwentaryzacjami całościowymi zgodnie z wyznaczonymi terminami i procedurami.

  • Odpowiedzialność za terminową realizację zamówień w kanale e-commerce oraz do sklepów stacjonarnych, w tym zarządzanie reklamacjami.

  • Zarządzenie zespołem pracowników stałych, na zlecenie oraz z agencji pracy: wyznaczenie celów i zadań, ocena pracy.

  • Planowanie czasu pracy – sporządzenie harmonogramów pracy, umożlwiających terminową realizację dostaw.

  • Planowanie procesów zwiększających jakość serwisu i efektywność pracy.

  • Zarządzanie współpracą z dostawcami usług dla logistyki, negocjacje i akceptacje kontraktów: wynajem nieruchomości, wyposażenie magazynu, agencje pracy tymczasowej, transport zewnętrzny

  • Dbałość o wyposażenie techniczne i nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie BHP, UDT.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie co najmniej 4-letnie w Logistyce na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w Logistyce e-commerce

  • Umiejętności przywódcze i organizacyjne

  • Świadomość biznesowa i orientacja na klienta

  • wytrwałe dążenie do realizacji postawionych celów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • kursy i szkolenia

Kontigo to sklepy kosmetyczne z wyjątkową obsługą oraz asortymentem dostępnym w przystępnej cenie dla każdej kobiety, by mogła poczuć się zadbana. Zapewniamy swoim gościom niezrównaną obsługę o indywidualnym charakterze, sklep internetowy oraz aplikację mobilną umożliwiającą wygodne zakupy online. Kontigo to miejsce o magicznej atmosferze.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy