Kierownik ds. Logistyki i Łańcucha Dostaw / Supply Chain Manager

DCX Polska sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
6 000–10 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DCX Polska sp. z o.o.

Poleczki 23

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień komponentów i usług i wsparcie negocjacji z dostawcami,
  • Utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów;
  • Planowanie dostaw do klientów.
  • Obsługę procesu formalnego wysyłek (dokumentacja, fakturowanie).
  • Zapewnianie efektywnego i terminowego przepływu towarów
  • Nadzorowanie terminowości dostaw przychodzących i wychodzących
  • Bieżący nadzór nad stanami magazynowymi wyrobów i komponentów
  • Prowadzenie wymaganej bieżącej dokumentacji
  • Optymalizację procesu zakupów i dostaw

Nasze wymagania

  • wykształcenie logistyczne i/lub kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i przy podobnym zakresie zadań
  • doświadczenie w pracy z aplikacjami WMS
  • doświadczenie we współpracy z agencjami celnymi
  • doświadczenie w obsłudze przesyłek międzynarodowych (morskich i lotniczych)
  • swobodna znajomość języka angielskiego (spedycja i klienci wyłącznie zagraniczni)
  • samodzielność, umiejętność organizacji czasu i zarządzenia priorytetami
  • ma potrzebę robienia porządnie swojej pracy, nie czeka na polecenia, sama podejmuje działania
  • chce pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie o startupowym charakterze, gdzie wiele procesów i procedur czeka na wypracowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w firmie o charakterze produkcyjnym
  • jeżeli potrafisz zarządzić magazynem, wdrożyć system WMS, spisać procesy i procedury zakupowe, i jesteś gotowy zarządzać zespołem - to właśnie Ciebie szukamy

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Premie za perfekcyjną organizację pracy i wsparcie ważnych projektów
  • Umowę o pracę na pełny etat i czas nieokreślony
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, również do użytku prywatnego, telefon, laptop
  • Szybkie możliwości rozwoju w rosnącym scale-upie,
  • Swobodę w organizacji sposobu pracy i realizacji zadań,
  • Elastyczne godziny i miejsce wykonywania pracy,
  • Dynamiczny i efektywny zespół współpracowników.
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  • Bonusy / premie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

DCX POLSKA to scale up zajmujący się nowymi technologiami bezpośredniego chłodzenia cieczą do crypto miningu i data center (www.cryptocooling.eu). Mamy klientów na całym świecie, wysyłamy 95% produkcji za granicę. Budujemy zespół, do którego potrzebujemy Kierownika ds. Logistyki i Łańcucha Dostaw. Twoim zadaniem będzie zapewnić bezproblemowy proces zakupów komponentów i wysyłek towarów i wsparcie procesów logistycznych na magazynie. Weszliśmy na nowy magazyn 1300m2 przeznaczony do montażu finalnego i wysyłek, oraz wdrażamy nowy system WMS. Dlatego szukamy osoby z ambicjami managerskimi, która zorganizuje wspólnie z nami proces oraz wdroży kolejnych pracowników magazynu i logistyki.

Kierownik ds. Logistyki i Łańcucha Dostaw / Supply Chain Manager, Poleczki 23, Ursynów, Warszawa