Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. Logistyki i Łańcucha Dostaw / Supply Chain Manager

DCX Polska sp. z o.o.

umowa o pracę
6 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poleczki 23, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Poleczki 23

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień komponentów i usług i wsparcie negocjacji z dostawcami,

  • Utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów;

  • Planowanie dostaw do klientów.

  • Obsługę procesu formalnego wysyłek (dokumentacja, fakturowanie).

  • Zapewnianie efektywnego i terminowego przepływu towarów

  • Nadzorowanie terminowości dostaw przychodzących i wychodzących

  • Bieżący nadzór nad stanami magazynowymi wyrobów i komponentów

  • Prowadzenie wymaganej bieżącej dokumentacji

  • Optymalizację procesu zakupów i dostaw

Nasze wymagania

  • wykształcenie logistyczne i/lub kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i przy podobnym zakresie zadań

  • doświadczenie w pracy z aplikacjami WMS

  • doświadczenie we współpracy z agencjami celnymi

  • doświadczenie w obsłudze przesyłek międzynarodowych (morskich i lotniczych)

  • swobodna znajomość języka angielskiego (spedycja i klienci wyłącznie zagraniczni)

  • samodzielność, umiejętność organizacji czasu i zarządzenia priorytetami

  • ma potrzebę robienia porządnie swojej pracy, nie czeka na polecenia, sama podejmuje działania

  • chce pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie o startupowym charakterze, gdzie wiele procesów i procedur czeka na wypracowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w firmie o charakterze produkcyjnym

  • jeżeli potrafisz zarządzić magazynem, wdrożyć system WMS, spisać procesy i procedury zakupowe, i jesteś gotowy zarządzać zespołem - to właśnie Ciebie szukamy

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • Premie za perfekcyjną organizację pracy i wsparcie ważnych projektów

  • Umowę o pracę na pełny etat i czas nieokreślony

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, również do użytku prywatnego, telefon, laptop

  • Szybkie możliwości rozwoju w rosnącym scale-upie,

  • Swobodę w organizacji sposobu pracy i realizacji zadań,

  • Elastyczne godziny i miejsce wykonywania pracy,

  • Dynamiczny i efektywny zespół współpracowników.

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • Bonusy / premie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

DCX POLSKA to scale up zajmujący się nowymi technologiami bezpośredniego chłodzenia cieczą do crypto miningu i data center (www.cryptocooling.eu). Mamy klientów na całym świecie, wysyłamy 95% produkcji za granicę. Budujemy zespół, do którego potrzebujemy Kierownika ds. Logistyki i Łańcucha Dostaw. Twoim zadaniem będzie zapewnić bezproblemowy proces zakupów komponentów i wysyłek towarów i wsparcie procesów logistycznych na magazynie. Weszliśmy na nowy magazyn 1300m2 przeznaczony do montażu finalnego i wysyłek, oraz wdrażamy nowy system WMS. Dlatego szukamy osoby z ambicjami managerskimi, która zorganizuje wspólnie z nami proces oraz wdroży kolejnych pracowników magazynu i logistyki.

Przewiń do profilu firmy