Oferta pracy

Kierownik ds. logistyki i transportu

Dawtona Sp. z o.o.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu w kraju i zagranicą

  • Organizacja i kontrola pracy działu transportu

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

  • Dbałość o efektywność procesów logistycznych pod kątem terminowości dostaw do klientów

  • Dążenie do doskonalenia i upraszczania procesów

  • Bezpośrednia współpraca ze spedycjami poprzez bieżący kontakt i negocjacje warunków współpracy

  • Monitorowanie i optymalizowanie kosztów transportu oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji transportowej

  • Raportowanie i analizowanie wskaźników transportowych

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe ze specjalizacją w dziedzinie Logistyki

  • Znajomość systemu Impuls EVO

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników