Oferta pracy

Kierownik ds. Logistyki

EMITER Sp. z o.o.O firmie

EMITER Sp. z o.o.

Porcelanowa 27

Katowice

Emiter Sp. z o.o. w Katowicach

Emiter od 28 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją nowych technologii w elektrycznych instalacjach budynkowych (fotowoltaika, okablowanie strukturalne, inteligentny dom). Firma propaguje swoje rozwiązania poprzez współpracę z projektantami, instalatorami i hurtowniami.

W zakresie fotowoltaiki Emiter zajmuje się dystrybucją i wsparciem technicznym, projektowaniem i nadzorem inwestycji. Emiter jest oficjalnym dystrybutorem producenta falowników, firmy Zeversolar, dystrybucję Huawei i JA Solar.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym działaniem magazynu
  • organizacja, kontrola oraz optymalizacja procesów logistycznych
  • wdrożenie systemu automatyzacji pracy magazynu – MWS (CTI dla Optimy)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie, praktyczna znajomość zagadnień logistyki i systemu zarządzanie pracą magazynu, predyspozycje do zarządzanie ludźmi

Wynagrodzenie

  • 7000 zł brutto  + premia

Osoby zainteresowane naszą ofertą, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

wraz z podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy