Oferta pracy

Kierownik ds. logistyki magazynowej

Starion Poland Sp. z o.o.O firmie

Starion Poland Sp. z o.o.

LG Electronics 3

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

STARION POLAND sp z.o.o.

KIEROWNIK DS. LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad podległym zespołem Pracowników i koordynowanie pracy magazynu
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów oraz dokumentacji magazynowej
  • Nadzór nad przyjmowaniem, właściwym przechowywaniem i wydawaniem towaru z magazynu
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Nadzór nad prowadzeniem ewidencji sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz utrzymanie jego sprawności
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz kontrola ich stosowania przez podległych pracowników
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Raportowanie do Zarządu

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w dziale logistyki w firmie produkcyjnej, min. 3-letnie na stanowisku kierownika magazynu/logistyki
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne oraz zmysł techniczny
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności kierownicze i interpersonalne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym i energiczny zespole w nowoczesnej organizacji
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji w trakcie ciekawych projektów
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w codziennej pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Pyszna kawa i mila atmosfera
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą

• "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Administratorem danych osobowych jest Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością pod adresem ul. LG 4, Biskupice Podgórne 55-040 Kobierzyce. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy