Oferta pracy

Kierownik ds. logistyki magazynowej

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.

Hutnicza 16

Gdynia

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 16 lat. Zespół ponad 170 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad podległym zespołem Pracowników i koordynowanie pracy magazynu
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów oraz dokumentacji magazynowej
  • Kontrola prawidłowości rozładunku, załadunku i zabezpieczania towaru na czas transportu
  • Nadzór nad przyjmowaniem, właściwym przechowywaniem i wydawaniem towaru z magazynu
  • Rozwój usług magazynowych, optymalizacja procesów i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Wyceny wewnętrzne, kontrolowanie rozliczeń czynności magazynowych, tworzenie ofert
  • Nadzór nad prowadzeniem ewidencji sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz utrzymanie jego sprawności
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P.Poż. oraz kontrola ich stosowania przez podległych pracowników
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Raportowanie do Zarządu

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w branży magazynowej, min. 2-letnie na stanowisku kierownika magazynu
  • Znajomość technik mocowania ładunków na środkach transportu i kontenerach zgodnie z normami
  • Znajomość przepisów i dokumentacji dotyczącej magazynu czasowego składowania i składu celnego
  • Znajomość przepisów BHP i P.Poż w obszarze gospodarki magazynowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne oraz zmysł techniczny
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności kierownicze i interpersonalne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Regularne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wzór klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych (CV)

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).”

A w przypadku zgody Kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych celem przeprowadzenia innych bieżących i przyszłych rekrutacji przez LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Gdyni, prosimy o umieszczenie dodatkowej zgody:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (w skrócie: LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. - dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.) z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku) w celu przeprowadzenia przez LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. innych bieżących oraz przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy