Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik ds. Logistyki Operacyjnej lub Procesowej

Lidl Sp. z o.o. Sp.k.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Pracownikami zgodnie z filozofią firmy, zasadami zarządzania i zasadami zachowania

  • Odpowiedzialność za planowanie zasobów, personelu i kosztów oraz zarządzanie nimi

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie i kontrolę pracy Magazynu w podległym dziale

  • Odpowiedzialność za składowanie towaru i kontrole stanów magazynowych

  • Ustawiczna analiza wskaźników i zapewnianie realizacji celów dotyczących wskaźników

  • Organizacja i przeprowadzanie inwentaryzacji Magazynu oraz realizacja działań zabezpieczających

  • Zapewnienie i przestrzeganie przepisów Prawa Pracy, przepisów o ochronie danych osobowych, regulacji wewnątrz zakładowych oraz przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)

  • Gotowość do odbycia kilkunastomiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania

  • Po zakończeniu szkolenia, gotowość do podjęcia pracy w jednym z Centrum Dystrybucji wskazanego przez pracodawcę; Jankowice/k. Poznania, Gliwice, Stryków/k. Łodzi, Pruszcz Gdański, Legnica, Tarnów, Wyszków/k. Warszawy, Bydgoszcz, Mińsk Mazowiecki, Będzin, Stargard, Oleśnica/k. Wrocławia, Olsztyn, Błonie/k. Warszawy

  • Rozwinięte kompetencje w obszarach: działanie przedsiębiorcze, zorientowanie na wynik, działanie i myślenie strategiczne,

  • umiejętności przywódcze

  • Odpowiedzialność i duże zaangażowanie w pracę

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Mobilność na terenie całego kraju

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy (kat. B)

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe

  • Znajomość języków obcych (niemiecki i/lub angielski)

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Miejsce pracy: cała Polska - obszar działania Centrum Dystrybucji: Jankowice/k. Poznania, Gliwice, Stryków/k. Łodzi, Pruszcz Gdański, Legnica, Tarnów, Wyszków/k. Warszawy, Bydgoszcz, Mińsk Mazowiecki, Będzin, Stargard, Oleśnica/k. Wrocławia, Olsztyn, Błonie/k. Warszawy.