Oferta pracy

Planning Manager (automotive)

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Leszno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Numer ref.: LCW/AC/0920

Zadania:

  • Kierowanie zespołem planistów (produkcji oraz zakupów)
  • Ustalanie harmonogramu produkcji i zapewnienie terminowej realizacji dostaw materiałów
  • Reagowanie na braki materiałowe wynikające z problemów jakościowych, niezgodności BOM, różnic inwentaryzacyjnych
  • Optymalizacja poziomu zapasów w ramach ustalonego KPI, dążenie do ich minimalizacji przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłości dostaw
  • Analizowanie zmian zapotrzebowania ze strony klientów pod kątem możliwości produkcyjnych linii
  • Współpraca z dostawcami oraz monitorowanie realizacji dostaw (Supplier OTIF)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru logistyki lub ekonomii
  • Doświadczenie zdobyte w zarządzaniu zespołem w obszarze logistyki
  • Znajomość wymagań IATF, doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność współpracy z dostawcami oraz klientami zewnętrznymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podjęcia stałej pracy we Wrześni

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet szkoleń i zajęć językowych
  • Premie kwartalne oraz dodatki wakacyjne i świąteczne
  • Kartę sportową Multisport
  • Dofinansowanie obiadów w zakładowej stołówce
  • Możliwość rozwoju na nowopowstałym stanowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy