Logo Pracuj.pl

Kierownik ds. Logistyki

OMC ENVAG Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

OMC ENVAG Sp. z o.o.

Iwonicka 21

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportu krajowego i międzynarodowego (w tym współpraca z operatorami logistycznymi i agencjami celnymi przy odprawach celnych)
  • nadzór nad gospodarką magazynową w magazynach firmy (Warszawa i Katowice)
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowo–transportowej i procesem jej archiwizacji
  • sporządzanie raportów i statystyk
  • poszukiwanie usprawnień i proponowanie rozwiązań optymalizujących jakość i koszt procesów
  • wyjazdy do oddziału firmy w Katowicach raz na tydzień

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie w logistyce, w tym minimum rok na stanowisku kierowniczym
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i komunikatywność
  • mile widziana znajomość programów magazynowych (np. Xpertis)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku, w miłej i przyjaznej atmosferze
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny oraz ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach, karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą „pod klucz” urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: K-LOG/2021

Kierownik ds. Logistyki, Iwonicka 21, Warszawa