Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik ds. logistyki

ARTTIME OUTSOURCING SP. Z O.O.

7 00010 000 brutto / mies.

Michała Spisaka 60

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzasz naszym już zgranym zespołem – 8 os.

  • Rozwiązujesz i reagujesz na nieporozumienia miedzy pionami w swoim dziale i całej strukturze logistyki

  • Budujesz osobiste uczciwe relacje z naszymi Klientami w Polsce

  • Zarządzasz procesami logistycznymi, optymalizacją na naszych magazynach w Polsce

  • Wdrażasz nowoczesne metody i narzędzia w zarządzaniu logistyką

  • Zarządzasz kosztami (rozliczenia w EXCEL)

  • Analizujesz dostępne moce produkcyjne i wydajności w kontekście zapewnienia realizacji zamówień (monitorowanie wydajności/ możliwości produkcyjnych)

  • Rozliczasz i premiujesz efektywną pracę podległych naszych pracowników 8 os , w tym ok 180 pracowników z Ukrainy

  • Znajomość procesów magazynowych to Twój atut

  • Analiza szczegółowa danych z wielu magazynów i dla wielu pracowników

  • Znajomość branży spożywczej będzie Twoim atutem

  • Planowanie oraz inicjowanie wizyt na sortowniach - magazynach

  • Przekazywanie informacji do naszego Zarządu o wynikach rozmów z Klientami, w tym raportów ilościowych i jakościowych

  • Opracowanie i wdrożenie własnych programów i procedur

  • Reagujesz na możliwość pozyskania nowych magazynów do obsługi

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Znajomość branży pośrednictwo pracy dla cudzoziemców to Twój mocny atut

  • Rzetelność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość procedur prawnych z zakresu logistyki

  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia

  • EXCEL – zaawansowany

To oferujemy

  • Pracę w fajnej firmie gdzie będziesz sobą

  • Przyjazną koleżeńską atmosferę wraz ze wsparciem

  • Umowę o pracę i to na wiele wspaniałych lat

  • Realny rozwój zawodowy, rozwiń u NAS własne skrzydła

Na spotkaniu chętnie opowiem więcej i odpowiem też na Twoje pytania

Jesteśmy młodym zespołem, który działa na rynku agencji pracy dla cudzoziemców.

Zapewniamy pracownikom z Ukrainy legalną pracę z poszanowaniem ich tradycji, kultury oraz religii.

Jesteśmy dla nich wyrozumiali, cierpliwi i tacy też będziemy dla Ciebie.

Każdy z nas jest indywidualnością i takiej też szukamy osoby właśnie teraz.

Nasze motto „ Nie podcinamy skrzydeł pozwalamy wysoko latać”

Przewiń do profilu firmy