Oferta pracy

Kierownik ds. magazynu PCV i transportu wewnętrznego

Dobroplast Fabryka OkienO firmie

Dobroplast Fabryka Okien

Stary Laskowiec 4

Stary Laskowiec (pow. zambrowski)

Do naszej fabryki okien poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:
Kierownik ds. magazynu PCV i transportu wewnętrznegoNumer ref.: Miejsce pracy: Stary Laskowiec

Zadania:

  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu;
  • Nadzór nad kluczowymi procesami magazynowymi;
  • Optymalizacja przestrzeni magazynowej;
  • Proponowanie rozwiązań zmierzających do poprawy wskaźników efektywności;
  • Kontrola dokumentacji magazynowej;
  • Organizacja ciągłości procesów i określanie priorytetów w celu optymalizacji;
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem zgodnie z zasadami BHP;

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum. 2 lata,
  • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem,
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office);
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Zdolności organizacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Długoterminową współpracę,
  • Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w OKSystem
  • Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys) klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04).

*proszę zakreślić odpowiednio, w zależności czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału tylko w tej lub także przyszłych rekrutacjach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy