Oferta pracy

Kierownik ds. marketingu

IDEA HR Group Sp. z o.o. sp.k.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie działem marketingu

  • Przygotowywanie akcji marketingowych znanych marek

  • Współpraca z agencjami marketingowymi

  • Tworzenie nowych kanałów informacyjnych dla klientów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w social mediach

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunkach związanych z marketingiem)

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu

  • Wiedzę na temat sprzedaży internetowej (detalicznej)

  • Doświadczenie w promowaniu marki

  • Znajomość mechanizmów marketingowych od strony technicznej jak i psychologicznej

  • Bardzo dobrą znajomość social mediów

  • Gotowość na nowe wyzwania

Pracodawca oferuje

  • Pracę w prężnie rozwijającej się w firmie z branży e-commerce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Przewiń do profilu firmy