Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik ds. Marketingu Handlowego

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2017-09-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HCC to firma doradztwa personalnego od 2011 roku specjalizująca się w realizacji najbardziej wymagających procesów rekrutacyjnych z różnych branż. Nasi doradcy skupiają się na tym, aby kandydaci biorący udział w prowadzonych rekrutacjach zawsze byli rzetelnie poinformowani o roli, zakresie obowiązków a przede wszystkim, żeby byli jak najlepiej przygotowani do rozmowy rekrutacyjnej z danym pracodawcą.

Naszym Klientem jest globalna i rozpoznawalna marka z branży farmaceutycznej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków  Nr ref.: KK/KMH/09.2017

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku menedżerskim w Dziale Trade Marketingu w branży farmaceutycznej lub FMCG,
  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe,
  • Bardzo dobra umiejętność analizy i interpretacji danych sprzedażowych,
  • Kreatywność oraz inicjatywa w poszukiwaniu rozwiązań,
  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami równocześnie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz prezentacji.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, koordynacja i realizacja działań trade marketingu w punktach sprzedaży,
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących rezultatów i efektywności przeprowadzonych działań,
  • Analiza wyników badań rynkowych i aktywności konkurencji,
  • Planowanie i rozliczanie budżetu związanego z powierzonymi projektami,
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji między działem marketingu i sprzedaży.

Oferta:

  • Samodzielność i wpływ na kształt prowadzonych projektów,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, w jednej z wiodących firm na rynku,
  • Realizacja zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole,
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • Realny wpływ na strategiczny rozwój organizacji.

Zespół HCC doradzi jak przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne, nasi doradcy personalni pomogą również w przygotowaniu do spotkania z potencjalnym pracodawcą.
Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie rekruterów HCC, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska w branży FMCG.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, co przeczytałeś powyżej kliknij przycisk aplikuj.

Administratorem danych jest Human Capital Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-739, ul. Wałbrzyska 11 / 252. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się