Oferta pracy

Kierownik ds. Marketingu i Komunikacji

PGE Ekoserwis S.A.

Wojska Polskiego 73

Bełchatów

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii marketingowej i komunikacji.

  • Opracowywanie oraz nadzór nad realizacją planu marketingowego w tym budżetu marketingowego.

  • Zarządzanie procesami związanymi z promocją produktów i wizerunkiem Spółki.

  • Nadzór nad procesami związanymi z udziałem w konferencjach i seminariach.

  • Kreowanie działań związanych z zarządzaniem relacjami z klientem oraz poprawą jakości ich obsługi.

  • Udział w zarządzaniu markami.

  • Analizę rynków.

  • Kontrolę efektywności działań marketingowych.

  • Przygotowanie raportów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku.

  • Znajomość branży.

  • Znajomość narzędzi marketingowych.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i prowadzenia projektów.

  • Doświadczenie we współpracy z podmiotami zewnętrznymi (np. agencje reklamowe).

  • Umiejętności analityczne.

  • Kreatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów i świadczeń dodatkowych.

  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

  • Możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowych doświadczeń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Ekoserwis S.A. to firma produkcyjno - handlowo - usługowa, zapewniająca kompleksową obsługę elektrowni i elektrociepłowni w zakresie zarządzania Ubocznymi Produktami Spalania (UPS) oraz dostaw materiałów na bazie UPS, a także świadcząca usługi w obszarach pomocniczych dla wytwórców energii elektrycznej i ciepła.

W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

Przewiń do profilu firmy