Kierownik ds. Marketingu i Komunikacji Sprzedaży

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, ul. Wirażowa 37

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy codziennie dają z siebie wszystko. Wierzymy, że to pasja, zaangażowanie, praca zespołowa i odpowiednie zarządzanie zespołami oraz procesami sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Obecnie DHL Express poszukuje zmotywowanego, przedsiębiorczego i analitycznego Kierownika Marketingu i Komunikacji, który będzie opracowywał i realizował skalowalne strategie marketingowe mające na celu zwiększenie świadomości marki, zaangażowania Klientów, zaangażowania Pracowników oraz generowanie przewagi konkurencyjnej i realizację założeń budżetowych.

Kierownik ds. Marketingu i Komunikacji SprzedażyNumer ref.: 47/2020

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • Opracowanie i realizacja strategii marketingowej dla DHL Express Polska
  • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna organizacji
  • Odpowiedzialność za obszar PR
  • Identyfikowanie obszarów wpływających na wzrost zadowolenia Klienta, zaangażowania Pracowników oraz wyniki biznesowe
  • Wdrożenie innowacyjnych wspierających narzędzi marketingowych i komunikacyjnych
  • Wdrażanie inicjatyw regionalnych (europejskich) oraz dostosowanie ich lokalnie
  • Planowanie i koordynacja działań podległego Zespołu
  • Współpraca z Agencjami i Partnerami zewnętrznymi
  • Analiza, weryfikacja i raportowanie skuteczności podejmowanych działań
  • Określenie, realizacja i rozliczanie budżetu marketingowego
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych
  • Planowanie i realizacja akcji marketingowych w oparciu o analizę wyników sprzedaży

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie marketingu i komunikacji z uwzględnieniem komunikacji korporacyjnej oraz w relacjach z mediami
  • Charakteryzuje Cię silne skoncentrowanie na Kliencie oraz biznesie
  • Masz zdolność do kreatywnego i innowacyjnego myślenia
  • Jesteś asertywny, pewny siebie, dobrze zorganizowany i szybko dostosowujesz się do zmian
  • Doskonale budujesz i utrzymujesz relacje z osobami z różnych poziomów w organizacji
  • Jesteś wielozadaniowy i nastawiony na znalezienie rozwiązania
  • Dbasz o szczegóły, jakość i określone standardy
  • Znasz język angielski w mowie i w piśmie na poziomie biegłym
  • Masz zdolność rozumienia i łączenia złożonych informacji pozyskanych z wielu źródeł
  • Lubisz pracę na liczbach i potrafisz przełożyć dane na ważne informacje
  • Chcesz wykorzystać własne doświadczenie biznesowe oraz świeże spojrzenie dołączając do Zespołu DHL Express i realizować nowe pomysły wpływające na realizację celów budżetowych

Menedżerowie w DHL Express doceniają:

  • Pracę w zespole ludzi zaangażowanych i pełnych pasji
  • Unikalny, międzynarodowy program rozwojowy
  • Pracę w kulturze feedbacku i współpracy – naszą firmę kształtują wszyscy pracownicy i każdy głos jest dla nas ważny
  • Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina lub teatru)
  • Rozbudowany pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do sportu i rekreacji)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Program doceniania, w ramach którego przyznajemy nagrody jubileuszowe, wybieramy Ludzi Roku, nagradzamy ponadprzeciętne zaangażowanie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy